applicatiebeheerder en informatiemanager specialist @ Momenteel beschikbaar voor een nieuwe positie
applikatiebeheerder en informatiemanagement specialist @ Cargonaut Nederland BV
IT support consultant @ Heineken Group IT
Education:
@
AMBI / HBO
About:
Ervaren It-er die denkt in generieke oplossingen.
trefwoorden :
Informatieanalyse, funktioneel- en technisch ontwerp.
ERD modelling; database en datawarehouseontwerp.
dimensioneel modelleren.
Data integratie en informatieontsluiting.
BI oplossingen.
masterdata beheer en gegevenshuishouding.
hands-on met beide benen op de grond.
flexibel inzetbaar.
applicatiebeheerder en informatiemanager specialist @ zie profiel From July 2014 to Present (1 year 5 months) applikatiebeheerder en
Ervaren It-er die denkt in generieke oplossingen.
trefwoorden :
Informatieanalyse, funktioneel- en technisch ontwerp.
ERD modelling; database en datawarehouseontwerp.
dimensioneel modelleren.
Data integratie en informatieontsluiting.
BI oplossingen.
masterdata beheer en gegevenshuishouding.
hands-on met beide benen op de grond.
flexibel inzetbaar.
applicatiebeheerder en informatiemanager specialist @ zie profiel From July 2014 to Present (1 year 5 months) applikatiebeheerder en informatiemanagement specialist @ Het opzetten en onderhouden van logische ERD datamodellen en het vertalen ervan naar technische modellen. Het verzorgen van gegevensbeheer, dataintegratie en informatie- ontsluiting van de beheerde informatie voor zowel interne doelen alsmede ter ondersteuning van klantvragen.
Het bewaken en bevorderen van de operationele beschikbaarheid en de zo veel mogelijk foutloze werking van toegewezen systemen en applicaties.
Het opzetten en bewaken van de kwaliteit en functionaliteit van ontwerpen met betrekking tot de toegewezen applicaties. En parallel daaraan het bewerkstelligen van een verbeterde “time to market” van de gewenste nieuwe functionaliteit .
In een structureel (lange termijn) verbeter traject zijn voorstellen gedaan aangaande :
Data integratie, masterdata beheer en informatieontsluiting, alsmede het formuleren (in ontwerpen) van uniforme oplossingen. Implementatie- en migratiepaden hiervan aan de organisatie aangereikt.
Maar ook m.b.t. de meer operationele processen (zoals facturatie) is in de ontwerpfase een bijdrage geleverd.
Prototyping van BI oplossingen
rapportage oplossingen aangaande het regulier opleveren van vrachtstatistieken
rapportage oplossingen aangaande KPI's van luchtvrachtzendingen en betrokken partijen op Schiphol From August 2008 to July 2014 (6 years) IT support consultant @ In de periode 2004 – 2008 heeft hij gewerkt in IT support organisaties allereerst mbt het beheer van applikaties in een Cognos BI landschap (i.c.m. Micro Soft SQL server), en daarnaast gedurende twee en een half jaar mbt het beheer van applikaties in een SAP BW landschap (met name vs 3.x). In deze periode is verdere ervaring opgedaan met data warehouse ontwerp concepten en technieken mbt informatieontsluiting.
Deze werkzaamheden zijn beeindig als gevolg van outsourcing van de support activiteiten door de toenmalige werkgever. From January 2004 to July 2008 (4 years 7 months) IT developper @ In de aangegeven periode en in verschillende rollen gewerkt op IT development afdeling.
als functioneel- en technisch ontwerper, en als BI consultant.
In de periode 1993 – 2003 is veel ervaring opgedaan in een omgeving voornamelijk georiënteerd op UNIX en Oracle, daarbij gebruikmakend van een grote verscheidenheid aan ontwikkelhulpmiddelen. Hierbij is DBA en developpers kennis van Oracle Databases en HP-UX systemen opgedaan. Deze activiteiten zijn uitgevoerd op een development afdeling.
De laatste twee jaar van deze periode heeft hij zich vooral ingezet mbt dataintegratie en datawarehousing vraagstukken. Waarbij specifieke bedrijfskennis , met name die m.b.t. de centrale technologie / R&D afdeling is vertaald naar een datawarehouse ontwerp (ETL oplossingen en datastaging scenario’s zijn in het kader hiervan neergezet). From January 1993 to December 2003 (11 years)
IT related, HBO @ Veel praktijgerelateerde trainingen : DWH masterclass; Dimensioneel modelleren From 1986 to 2008 AMBI / HBO Arnold Boers is skilled in: informatieanalyse, dataintegratie, informatieontsluiting, Oracle PL/SQL, BI oplossingen, Data Warehousing
Looking for a different
Arnold Boers?
Get an email address for anyone on LinkedIn with the ContactOut Chrome extension